Bike fitting

Bike Fitting w Olsztynie !

Bike fitting to zaawansowany proces łączenia rowerów z jeźdźcem. Dzięki systematycznemu dopasowaniu roweru jesteśmy w stanie poprawić Twoją moc, wytrzymałość i komfort. Jeździj najszybciej i najlepiej jak potrafisz dzięki najlepszemu wyposażeniu oraz pozycj skrojonej pod Ciebie. Cały proces można zamknąć w pięciu punktach:

Wywiad

Podczas bike fittingu specjalista przeprowadzi z Tobą wywiad dotyczący Twojego obecnego doświadczenia na rowerze, pozna Twoje cele i zrozumie potrzeby. 

Ocena fizyczna

Pomiar stanu fizycznego 'ridera', elastyczności i indywidualnych cech osoby fitowanej w celu ustalenia jak najlepszej pozycji.

Analiza pozycji na rowerze

Wizualna ocena Twojej pozycji dzięki czemu specjalista od fittingu będzie mógł ocenić zakres dopasowania. 

Fitting

Kilku etapowy proces podczas, którego fitter spersonalizuje Twoją pozycję na rowerze. Kolejnym krokiem jest dobór odpowiedniego wyposażenia takiego jak siodełko, kierownica, sztyca, podkładki pod bloki, wkładki do butów, dzięki któremu zaoptymalizuje się Twoją pozycje na rowerze.

Wskazówki

Po zakończeniu fittingu specjalista w rozmowie z klientem zaplanuje działania adaptaycjne do nowej pozycji oraz udzieli wskazówek jak najlepiej wykorzystać swoje predyspozycje.

Cennik

Wersja PRO - 350 zł,

Wersja amator - 150 zł

Umów się na spotkanie w Centrum Rowerowe Olsztyn już teraz. Zadzwoń w celu umówienia wizyty: 793-239-247