Assos T.milleShorts_s7

560.00 zł*

Seria T.milleShorts_S7 zrodziła się z pasji oraz poszukiwania wszechstronności i wydajności. Te spodenki mają wszystko czego potrzebujesz aby jeździć szybciej i dalej. Wyposażone w wkładkę mille, leką, szybkoschnącą i oddychającą z technologią anti-friction goldengate, która pozwala pracować wkładce.

Dane techniczne

Technologia

S7 generacji: najnowsza generacja spodenek rowerowych ASSOS, wykorzystujących technologię i tkaniny zaprojektowane w ciągu 5 lat.

Type.429 Titanio: Wyjątkowa tkanina, zaprojektowana z doświadczeniem, która wykorzystuje 4-kierunkowy stretch, aby zmaksymalizować elastyczność tkaniny.

Wkładka Mille_S7: rewolucyjna wkładka zapewniająca równowagę wydajności i komfortu dzięki 8 mm piance pamięciowej.

Waffle ASSOS: Wyjątkowa trójwarstwowa pianka zastosowana w naszych wkładkach z perforacją, która sprawia, że ​​jest lekka i oddychająca.

ASSOS goldenGate: opatentowana technologia, która zwiększa wydajność wkładki, umożliwiając najbardziej płynny ruch ciała.

superFlat grippers: Ultra minimalne ściągacze aby trzymać szorty na miejscu bez nadmiernego nacisku.

ASSOS comfortFit: dopasowany do ciała model, który jest nieco mniej agresywny niż nasz model wyścigowy. Najlepsze z obu światów, łatwość noszenia i prędkości.

Y7 frame carrier bibTech: Przeprojektowanie na szelkach, polegające na użyciu szerszego kroju z gumki, aby zmniejszyć nacisk na ramiona, co skutkuje mniejszym tarciem i większym komfortem.

Pozostałe w kategorii

Assos Mille GT Short Sleeve Jersey

Lekka koszulka

Assos Equipe RS S9

Spodenki na wyścigi