Buty ON

Buty ON


Buty ON Running

Miło nam zaprezentować nową markę w naszym sklepie - ON RUNNING.
Marka On powstała w 2010 roku z inicjatywy Oliviera Bernharda – wielokrotnego mistrza świata w duathlonie i zwycięzcy imprez IRONMAN. Wierzył, że musi być inny sposób na amortyzację uderzeń stóp o podłoże w trakcie biegu, niż stosowane dotychczas.

Marka On swój sukces opiera na technologii. Każdy model marki opiera się o 2 technologie – Cloudtec i Speedboard – które to są indywidualnie dostosowywane do każdego modelu marki z osobna, by zapewnić specyficzne dla danego modelu właściwości.
 
 


On Cloudflow – najpopularniejszy model butów biegowych szwajcarskiej marki On został udoskonalony dzięki tysiącom opinii wspieranych zawodników i amatorów biegania na całym świecie.

Cloudflow to model treningowo-startowy – przeznaczony jest na wszelkie dynamiczne treningi, jak i starty na dystansie nawet do maratonu włącznie. Cechuje się wyjątkowo dużą amortyzacją, jak na masę buta na poziomie wielu modeli typowo startowych – dlatego but największą popularność zyskał w triathlonie i biegu maratońskim, gdzie pewna doza amortyzacji dla zmęczonych nóg jest bardzo cenna.

Buty dostępne w naszym salonie:

 • Cloudventure (flare / dawn), rozmiary (EU):        
   
 • Cloudflow (rust / limelight), rozmiary (EU):       
   
 • Cloud (navy / white), rozmiary (EU):       
   
 • Cloudventure Waterproof (black / graphit), rozmiary (EU):   
   
 • Cloud Women (all white), rozmiary (EU):    
   
 • Cloud Women (all black), rozmiary (EU):