Marki

W naszych sklepach znajdziesz takie marki jak:

Diamant

Niemiecka marka zajmująca się produkcją rowerów miejskich, trekingowych i elektrycznych z segmentu premium. Posiadająca 130 letnie doświadczenie w branży rowerowej. W naszej ofercie znajdą państwo takie modele jak: Diamant Achat, Ubari, Opal. 

Cannodale

Amerykański producent rowerów z siedzibą w Pensylwanii znany ze świetnie działających amortyzatorów z jedną golenią (Lefty oraz Fatty). W naszej ofercie znajdą państwo rowery z ramą z włókna węglowego jak i aluminium np. Cannondale F-Si, F29, Scalpel, Super Six Evo, Caad.

Camelbak

Amerykański lider i pionier w produkcji nawodnienia. W naszej ofercie możecie państwo kupić takie modele jak: Camelbak Classic, Hydrobak. 

Scott

Szwajcarski producent rowerów wspierający m.in. wielokrotnego Mistrza Świata - Nino Schurtera. Marka znana z takich rowerów jak Scott Scale czy Scott Spark. Nasza oferta obejmuje takie rowery jak: Scott Aspect, Scale, Spark czy Genius.

Specialized

Amerykański producent rowerów ze slonecznej Kaliforni. Firma założona w 1974 roku systematycznie poszerza swoją ofertę o nowsze i lepsze rowery. Wspiera czołowe grupy szosowe (Bora Hans Grohe czy Etixx Quick Step). W naszej ofercie znajdą państwo takie modele jak: Epic HT, Epic FSR, Camber, Pitch, Jynx, Rockhopper, Tarmac, Allez, Venge, Sirrius, Riprock.

Kross

Polski producent rowerów z siedzibą w Przasnyszu. Lider rynku sprzedaży w Polsce i producent naciskający na rozwój. Nasza oferta obejmuje rowery zarówno trekingowe (Trans Siberian, Alp, Pacific) oraz sportowe (Evado, Level, Hexagon) i dziecięce. W olsztynie jesteśmy największym przedstawicielem tej firmy a rowery tej firmy można znaleźć w dwóch naszych siedzibach. 

Puky

Niemiecka marka z niemal 70 letnim doświadczeniem w produkcji rowerów i pojazdó dziecięcych. Słynna z rowerów biegowych dostosowanych do budowy najmłodszych dzieci. 
Le- Grand

Brand firmy Kross z przasznysza o charakterystyce typowo miejskiej dla kobiet i mężczyzn. Oferta obejmuje takie modele jak Pave, Lille i Virginia.

Trek

Marka z USA założona w 1976 roku przez dwóch braci. Mimo ciągłego rozwoju i wprowadzaniu wielu nowinech technologicznych firma wciąż pamięta o swoich korzeniach. Nasza oferta obejmuje rowery szosowe, crossowe i górskie. Do tych modeli możemy zaliczyć m.in. Dual Sport, Emonda, Domane, Marlin, Top Fuel czy Pro Caliber. W olsztynie jesteśmy największym przedstawicielem tej firmy.