Trenażer Elite Suito

3100.00 zł*

 

 

 

 

 

 

 

UWAGA!!!

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66 §1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Aby sprawdzić aktualność ceny i zgodność oferty z rzeczywistością Użytkownik powinien skontaktować się z przedstawicielem handlowym salonu.

Dane techniczne

Suito to interaktywny model trenażera od włoskiego producenta Elite. Rowerzysta korzystając z tego urządzenia doznaje realistycznych wrażeń. Wszystko po to, aby trening w domowym zaciszu był jak najbardziej efektywny. To pierwszy tego typu trenażer, posiadający napęd bezpośredni (Direct Drive). Konfiguracja Suito Plug&Play jest szybka i łatwa, a co najważniejsze zajmuje mniej niż 5 minut. Wystarczy rozłożyć nogi akcesorium i podłączyć je do zasilania, by cieszyć się z możliwości jazdy o każdej porze roku, a w szczególności zimą, kiedy pogoda nie sprzyja. W modelu Suito została fabrycznie zamocowana 11-rzędowa kaseta Sunrace o stopniowaniu 11-28. Trenażer pasuje do większości rowerów, za sprawą zwartej i solidnej konstrukcji. Dodatkowo dzięki zintegrowanemu uchwytowi przenoszenie urządzenia jest o wiele prostsze. 

Jazda na tego typu akcesorium to czysta przyjemność. Jest ona stabilna, nawet podczas uprawiania szybkich sprintów, a przede wszystkim cicha. Trenażer zadowoli nawet najbardziej wymagających kolarzy – potrafi wiernie odzwierciedlać warunki podjazdu o nachyleniu do 15% oraz mierzyć moc z dokładnością do+/- 2,5%. Miernik pracuje w zakresie 1900W – 2900W. Technologia Power Meter Link umożliwia wykorzystanie ergometru w rowerze, jako źródło zasilania. Natomiast specjalny algorytm kompensacji temperatury pozwala kalibrować urządzenie – wartości tarcia pod wpływem dalszego użytkowania mają wpływ na wyniki mocy.

Model Suito współpracuje z programami Zwifta (w komplecie miesięczna licencja) oraz My E-Training (licencja na 12 miesięcy), TrainerRoad, Kinomap, Rouvy, The Sufferest, Bikevo. Dodatkowo trenażer można podłączyć za pomocą ANT+, F-EC i Bluetooth z komputerem lub urządzeniem mobilnym.

Zestaw składa się z: trenażera, adapterów pod osie (5x130/135mm, 12x142 mm) szybkozamykacza, podstawki, zasilacza oraz zamontowanej kasety.

 

GŁÓWNE CECHY:

*  Zintegrowany pomiar mocy z dokładnością +/- 2,5%

*  Pomiar mocy, kadencji, prędkości

*  Podkładka pod przednie koło, oraz kaseta 11-28 105 w komplecie (lub zamiennik)

*  Maksymalna symulacja nachylenia: 15%

Wysoka moc wyjściowa: 1900 wat przy 40 km/h / 2900 wat przy 60km/h

Łatwy i praktyczny w użytkowaniu

*  Idealny dla każdego typu treningu

*  Kompatybilny z rowerami szosowymi oraz górskimi (piasty 130/135mm QR, 142 x 12mm Thru Axle)

*  Kompatybilny z napędami 9/10/11 rzędowymi Shimano oraz Sram, za pomocą adaptera do kaset kompatybilny również z Campagnolo

*  Kompatybilny z aplikacjami takimi jak: Zwift, TrainerRoad, The Sufferfest, Kinomap, Bikevo

*  Lampki LED sygnalizujące status połączenia, oraz zasilania

*  Bezpłatna 12 miesięczna subskrypcja aplikacji My E-Training

*  Bezpłatna 1 miesięczna subskrypcja aplikacji Zwift

*  Wymiary złożonego: 560 x 150 x 495mm

*  Wymiary rozłożonego: 760 x 560 x 495mm

*  Waga koła zamachowego: +/- 3,5kg

*  Komplet zawiera trenażer, podkładkę pod przednie koło, oraz kasetę 105 11rz

*  Waga: 14,5 kg

 

 

Pozostałe w kategorii

Trenażer Wahoo KICKR CORE

Trenażer Wahoo Powertrainer KICKR V5

Trenażer Elite Direto XR