Odzież Assos

ASSOS - Szwajcarski producent odzieży rowerowej, który na całym świecie zyskał fanów wśród rowerzystów, zarówno amatorów jak i profesjonalnych sportowców. Wszystko za sprawą innowacyjnych projektów, które łączą nieprzeciętny design z nieszablonowymi pomysłami. Marka Assos od 1976 roku pozostaje liderem na rynku sportowym. Kolarskie spodenki na szelkach, koszulki rowerowe i bazowe czy też kurtki firmy ASSOS w kwestii dopasowania, materiałów i wykonania wyznaczają standardy już od prawie 40 lat.

Szczegółowo dopracowane elementy ubrań składają się na perfekcyjnie dopasowaną całość. Innowacyjne projekty marki Assos są efektem zaawansowanych prac i zapewniają maksymalne wsparcie podczas ćwiczeń i ochronę w każdych warunkach. Od pierwszych koszulek kolarskich i sportowych spodni na szelkach, po czapki, skarpety i nogawki na rower. Ekskluzywne tekstylia od zawsze odgrywają dużą rolę w śmiałych projektach firmy Assos. Nieustraszeni w swoim podejściu projektanci mają jeden cel – tworzyć możliwie najbardziej zaawansowaną technologicznie odzież sportową i kolarską na świecie.

Przylegające do ciała, a jednak dające swobodę ruchów i zapewniające kompresję mięśni koszulki, kurtki i spodenki kolarskie to propozycje dla każdego rowerzysty – nie tylko zawodowca, ale i amatora. Zwiększ swoje możliwości i pracuj nad wynikami – z profesjonalną odzieżą staje się to łatwiejsze. Podejmuj wyzwania i nie przestawaj się angażować. Pozwól, by komfortem i wygodą zajęła się marka Assos, a Ty – skup się na swoim celu. Pamiętaj, że każdy element stroju i odpowiednie wyposażenie są istotne i przygotowują Cię do sięgania jeszcze dalej.

Dla każdego rowerzysty niezwykle ważny jest komfort jazdy, ale też ochrona w każdych warunkach i niezawodne wsparcie. Dzięki temu może on pokonywać nawet najbardziej wymagające trasy. Dlatego warto stawiać na odzież i akcesoria rowerowe, które są dopracowane pod każdym względem. Pasja, sport i innowacja – dzięki tym trzem cechom marka Assos zrewolucjonizowała sport. Niezależnie od tego, czy uprawiasz jazdę górską, szosową czy też poruszasz sie na rowerze po mieście, z pewnością docenisz najwyższą jakość i technologię opracowaną przez szwajcarskich projektantów. Firma Assos rozumie potrzeby rowerzystów, dlatego oferuje dopasowaną i profesjonalną odzież, która jest przygotowana na zróżnicowane warunki pogodowe oraz gwarantuje maksymalny komfort na każdej trasie. Postaw na niezawodne i sprawdzone ubrania Assos, które nie będą Cię ograniczać i pozwolą jeszcze efektywniej przemierzać kolejne kilometry.

ZOBACZ PRODUKTY