Kask Narciarski HEAD RADAR VISOR SKI HELMET

1000.00 zł*

 

Obsypany nagrodami, kask z wbudowaną szybą w designie Worldcup Rebels. W zestawie dodatkowa szyba.

 

 

 

 

 

 

UWAGA!!!

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66 §1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia. Aby sprawdzić aktualność ceny i zgodność oferty z rzeczywistością Użytkownik powinien skontaktować się z przedstawicielem handlowym salonu.

Dane techniczne

Kask z wbudowaną szybą, łączący zalety jednoczesnego noszenia gogli i kasku. Gwarantuje maksymalny komfort użytkowania, nie tylko osobom noszącym okulary na co dzień. Kask zapewnia nieograniczone pole widzenia oraz ochronę przed wiatrem i śniegiem. Podwójne szyby zbudowane są jak w tradycyjnych goglach, zapobiegają zaparowaniu i z łatwością, za pomocą jednego kliknięcia można je szybko wymienić. Czekający na opatentowanie system Sphere Fit dopasowuje się do głowy niczym czapka, a magnetyczna klamra Fidlock ułatwia zakładanie i ściąganie. Dodajmy do tego nowoczesny i sportowy design, a otrzymamy kask, który ma wszystko czego potrzebuje narciarz.
Parametry:

 

ROZMIARY:
XS/S (52-55 cm), M/L (56-59 cm), XL/XXL (60-63 cm)
KOLORY:
WCR
VISOR:
Silver/red: S2, VLT 20%

 
Technologie:

 


TECHNOLOGIA IN-MOLD

Technologia In Mold - amortyzująca, wewnętrzna warstwa EPS jest wstrzykiwana do twardszej, zewnętrznej warstwy poliwęglanowej, aby utworzyć jedną całość, która zapewnia doskonałą ochronę przy zmniejszonym ciężarze.

 

WBUDOWANA SZYBA

Visor construction to konstrukcja HEAD z wbudowaną, chroniącą przed wiatrem szybą z ochroną UV, która pozwala narciarzom na jazdę w okularach. Zaciągnięcie szyby doskonale chroni oczy podczas jazdy.

 

360° MICROSHELL360°

Microshell - specjalna warstwa poliwęglanu, która trójwymiarowo owija się wokół dolnej krawędzi kasku, co zapobiega zarysowaniom i wgnieceniom w piance kasku.

 

REGULOWANA WENTYLACJA

Otwarcie kanałów wentylacyjnych umieszczonych na czubku kasku może być
regulowane płynnie za pomoca suwaka.

 

MICROFUR

Microfur zapewnia zarówno wygodę jak i ciepło. Użyty w kasku zapewnia doskonałe dopasowanie i wygodę przez cały dzień.

 

WEWNĘTRZNA CZAPECZKA

Miękki mikropolar z którego zrobiona jest czapeczka wewnętrzna idealnie dopasowuje się do głowy, zapobiegając powstawaniu punktów ucisku skorupy i dostawaniu się do środka niepożądanego zimnego powietrza. Zintegrowane, siatkowane fragmenty pozwalają by ciepłe powietrze i wilgoć wydostawały się na zewnątrz. W połączeniu z naszymi systemami wentylacji to perfekcyjne rozwiązanie zapewniające komfort cieplny głowy.

 

SPHERE FIT

Opatentowany Sphere Fit dopasowuje się do głowy niczym czapka, zapewniając idealne przyleganie i wygodne dopasowanie bez punktów ucisku

 

BOA®

BOA®System FIT BOA 360° reguluje dopasowanie kasku do każdej wielkości głowy, zapewniając idealne przyleganie i wygodne dopasowanie bez punktów ucisku.

 

NECKGATOR

Neckgator to osłona szyi zapewniająca maksimum wygody i ciepła. Dopasowuje się do obwodu szyi narciarza zapewniając największy komfort noszenia.

 

ODPINANE NAUSZNIKI

 

KLAMRA FIDLOCK

Klamra Fidloc - zamykająca się automatycznie klamra z możliwością łatwego i wygodnego otwarcia za pomocą jednej ręki.

 

SYSTEM SZYBKIEJ WYMIANY SZYB

Szyby mogą być wymienione za pomocą jednego kliknięcia. Dostosuj się do zmieniającej się pogody.

 

WBUDOWANA SZYBA

Innowacyjne połączenie kasku z goglami zaowocowały produktem, który wyróżnia się pod względem dopasowania, stylu i wydajności. Szyba automatycznie dopasowuje się do twarzy noszącego i chroni przed wiatrem,
śniegiem i wodą.

 

PODWÓJNA SZYBA

Podwójna szyba jest wentylowana, co zapobiega parowaniu. Dodatkowo zapewnia 100% ochrony przed promieniowaniem UV.

 

SZYBY SFERYCZNE

Szyba sferyczna to szyba o ustalonym pionowym i poziomym zakrzywieniu zapewniającym idealne, nie zniekształcone pole widzenia. Jest bardzo funkcjonalna a jednocześnie świetnie wygląda.

 

 

UV400 & ANTI FOG
 

UV400 & ANTI FOGUV400 & Anti Fog to maksymalna ochrona UV oraz specjalna powłoka na szybie zapewniająca zminimalizowanie parowanie szyb. Światło w górach jest intensywne, dlatego potrzebna jest najlepsza ochrona, jak również zapobieganie zaparowaniu, aby utrzymać najlepszą widoczność.

 

COMFORT FOAM

Comfort Foam - gąbka zapewniająca idealny klimat wewnątrz gogli. Gwarantuje komfort oraz wyjątkowe właściwości wentylacyjne

 

DODATKOWA SZYBA

Dostępna dodatkowa szyba

 

ETUI NA SZYBY W KOMPLECIEEtui na szyby w komplecie

 

W ZESTAWIE WOREK NA KASKW zestawie worek na kask

 

EN 1077: 2007

CLASS BEN 1077 jest europejska norma dla kasków narciarskich i snowboardowych, biorący pod uwagę wyniki testów zderzeniowych w celu stwierdzenia właściwości tłumiących i odpornych na pęknięcia. Klasa B tego certyfikatu
certyfikuje kaski z miękkimi uszami.

 

 

Pozostałe w kategorii

Kask Narciarski HEAD RADAR 5K VISOR SKI HELMET + SPARE LENS

2023

Kask narciarski HEAD RADAR VISOR SKI HELMET Rebels

2023

Kask narciarski HEAD Rachel Burgundy Damski

2023